Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

В Івано-Франківську таксиста, який продавав наркотики, засудили до шести років ув’язнення

Переглядів: 212

Івано-Франківський міський суд виніс вирок жителю Івано-Франківська, який продавав синтетичний наркотик «Subutex».

Обвинувачений за невстановлених обставин незаконно придбав чарункові упаковки з написом «Subutex» із вмістом таблеток, які незаконно зберігав з метою їх незаконного збуту, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на «Галичину».

5 червня 2018 року обвинувачений, перебуваючи по вул. Волинській в м. Івано-Франківську, незаконно збув за грошові кошти в сумі 300 грн чарункову упаковку з написом «Subutex» із вмістом таблетки, яка згідно з висновком експерта містить наркотичний засіб, обіг якого обмежено – бупренорфін в кількості 0,008 грама.

В подальшому 26 липня 2018 року обвинувачений, перебуваючи по вул. Млинарській незаконно збув за 300 грн чарункову упаковку з написом «Subutex» із вмістом таблетки, яка згідно з висновком експерта містить наркотичний засіб, обіг якого обмежено – бупренорфін в кількості 0,008 грама, яку він незаконно придбав та зберігав за невстановлених слідством обставинах з метою збуту.

Окрім того, обвинувачений при невстановлених обставинах незаконно придбав п’ять фольгових згортків із порошкоподібною речовиною, яка містить психотропну речовину обіг якої обмежено – амфітамін в загальній кількості 0,2907 грама, яку він незаконно зберігав по місцю свого проживання без мети збуту, для власного вживання.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений вину у вчинених правопорушеннях визнав частково, зокрема, в частині незаконного зберігання психотропної речовини – амфітамін, яку зберігав для власного вживання. В решті пред’явленого звинувачення свою причетність до вищевказаних злочинів категорично заперечив та вказав, що незаконним збутом наркотичних засобів не займався. За ч.1 та ч.2 ст.307 КК України просив його виправдати.

Окрім часткового визнання вини самим обвинуваченим, його вина у вчиненні даних кримінальних правопорушень повністю доводиться іншими перевіреними в судовому засіданні належними та допустимими доказами, які є достатніми та взаємопов’язаними.

Так, свідок в судовому засіданні пояснив, що познайомився з обвинуваченим, оскільки той працював в службі таксі, в одній із поїздок. При розмові дізнався, що той займається розповсюдженням наркотичних засобів, в тому числі «Subutex», обмінялись номерами телефонів. Протягом червня - липня 2018 року здійснював купівлю субітексу в обвинуваченого за кошти, в сумі 300 грн за таблетку. В червні здійснив покупку за місцем проживання обвинуваченого, дана закупка фіксувалась на відео та аудіоконтроль, про зустріч попередньо домовлявся по телефону. В липні під час контрольної закупки на вул. Млинарська також було використано і помічення коштів.

Свідок вказав, що всі оперативні закупки наркотичних речовин у обвинуваченого документувались у встановленому законом порядку.

«Зокрема, як вбачається з протоколу за результатами проведення негласної слідчої дії від 07.08.2018 року, візуальне спостереження за місцем "Притон", що за адресою проживання обвинуваченого, в проміжку часу з 14.30 по 22.30 спостерігається активне навідування обвинуваченого, чоловіками у віці від 25 до 60 років за попередньою телефонною домовленістю. Аналогічним чином до нього прибув і залегендований свідок, а тому дії останнього не виходили за рамки допустимих та не носили ознак провокації», – йдеться у вироку суду.

Судом встановлено, що кожен факт і обставини при здійсненні контролю за вчиненням злочинів обвинуваченим мають відповідне документальне підтвердження, а сам контроль за злочином належним чином задокументовано, що узгоджується з протоколами проведення НРСД з додатками, протоколами затримання та відеозаписами проведення окремих слідчих дій, переглянутих в судовому засіданні.

Суд визнав чоловіка винним та призначив обвинуваченому остаточне покарання за сукупністю злочинів у вигляді 6 років позбавлення волі.

 

Схожі матеріали за тегами: Франківськ суд таксист наркотики збут

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: