Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Відбулася нарада з керівниками територіальних громад Калуського району

Переглядів: 222

У Калуській РДА відбулася нарада з керівниками територіальних громад району під головуванням першої заступниці голови райдержадміністрації Оксани Канюки. В роботі наради взяли участь начальниця управління  соціально-економічного розвитку території райдержадміністрації Марія Мельник та начальниця відділу фінансів районної державної адміністрації Людмила  Федун, з посиланням на Калуську РДА повідомляє «Калуш ФМ».

Під час наради розглянули питання про хід виконання  Постанови Кабінету Міністрів України від 24.01.2020 №35 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій».

На нараді також ішлося про хід вакцинації в Калуському районі. Оксана Канюка зосередила  увагу керівників територіальних громад району на необхідності проведення вакцинації для захисту здоров’я жителів району  та запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, а також закликала їх активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу в територіальних громадах щодо проведення  вакцинації, надавати всебічну допомогу медичним працівникам.

Начальниця управління  соціально-економічного розвитку території райдержадміністрації Марія Мельник проінформувала про хід вакцинації в районі та зазначила, що на території району працює центр масової вакцинації на базі КНП «Калуський міський ЦПМСД», 7 мобільних бригад з проведення вакцинації та 19 пунктів щеплення. Найкраща ситуація з вакцинації у Калуській, Долинській  та Рожнятівській територіальних громадах.

Схожі матеріали за тегами: КалуськаРДА керівники громад нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: