Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Відійшов у вічність відомий калуський освітянин Олег Андрусів

Переглядів: 628

Вчора, 7 квітня, на 64-у році життя раптово перестало битися серце Олега Михайловича Андрусіва.

Це непоправна втрата для нашої громади, всього освітянства України, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Олег Михайлович усе своє життя присвятив вихованню учнівства Калуша, формуванню фаховості педагогів, удосконаленню освітньої системи.

Професіоналізм та високі людські якості проявляв на всіх посадах. Розпочинав свою трудову діяльність вчителем фізики і математики та заступником директора з виховної роботи. Працював іспектором та завідувачем відділу освіти, заступником директора, директором Калуської школи №1, головним спеціалістом управління освіти. Останні роки очолював Калуську міську організацію Профспілки працівників освіти і науки України.

З 2002 по 2006 роки був депутатом Калуської міської ради ІV демократичного скликання.

Завжди усміхнений, доброзичливий, товариський, своєю жагою до життя надихав інших.

Олег Михайлович – Людина, до якої йшли за підтримкою, добрим словом. Нам усім буде бракувати мудрих порад, щирості, розуміння.

Міський голова Андрій Найда, Калуська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус глибоко сумують з приводу передчасної смерті Олега Андрусіва.

«Сумуємо та розділяємо біль втрати разом із сім’єю, родиною, колегами. Світла пам'ять про прекрасну Людину Олега Михайловича Андрусіва в наших серцях житиме вічно!» – йдеться у співчутті.

 

 

 

Схожі матеріали за тегами: Освітянин Олег Андрусів смерть

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: