Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Віталій Федорів: Лабораторія Держпродспоживслужби щодоби зможе перевіряти близько 50 осіб на коронавірус

Переглядів: 811

В. о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів 31 березня під час брифінгу поінформував про ситуацію в області щодо короновірусної інфекції.

З початку реєстрації в лікувальні заклади поступило 213 хворих. Отримано 97 результатів, з них 45 виявилися позитивними, три з них – летальні випадки. Ще по 113 зразках очікуємо результати досліджень.

«Зараз обласна державна адміністрація працює для організації роботи лабораторій, які будуть досліджувати зразки методом ПЛР-діагностики. Сьогодні ми підключили лабораторію Держпродспоживслужби, яка щодоби зможе перевіряти близько 50 осіб, - зазначив Віталій Федорів. - Область вже отримала три вантажі з Китаю та Держрезерву. Всі ці засоби захисту розподілені між закладами охорони здоров'я, у першу чергу тими, які визначені для лікування коронавірусу».

Також посадовець наголосив на тому, що на державному рівні активізовано роботу щодо контролю над ціноутворенням. Він звернувся до підприємців області про недопущення безпідставного підвищення цін, які контролюватиме Антимонопольний комітет.

 

Схожі матеріали за тегами: Франківська ОДА коронавірус заходи

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: