Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Влада Прикарпаття просить у Мінрегіону генератори, щоб забезпечити область водою і каналізацією

Переглядів: 261

Відбулося засідання штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2022/23 року під час воєнного стану під головуванням Олексія Чернишова. Говорили про стан накопичення природного газу, вугілля, законтрактованих обсягів енергоресурсів. А також розглядали можливість імпорту вугілля та електроенергії.

Про це на Facebook-сторінці повідомила голова ОДА – начальниця ОВА Світлана Онищук, інформує «Калуш ФМ».

Щодо ситуації на Івано-Франківщині, то, за словами очільниці області, після ракетних влучень у жовтні по об’єкті критичної інфраструктури, здійснюються відновлювальні роботи. Диспетчер НЕК «Укренерго» щоденно проводить ліміти потужності для нашої області. Відповідно до них застосовуються графіки погодинних вимкнень електроенергії.

Як зазначила Світлана Онищук, енергопостачальні організації налагодили взаємодію з тепло-, водопостачальними підприємствами, визначили перелік об’єктів, які будуть підлягати першочерговому відновленню енергопостачання у разі його відсутності. Крім цього, відкориговані графіки аварійних та планових вимкнень із метою мінімізації часу.

«Працюємо над тим, щоб забезпечити усі котельні електрогенераторами. У нас є потреба у 54 електрогенераторах для забезпечення водонасосних станцій, каналізаційно-насосних станцій та очисних споруд. Відповідну інформацію ми подали до Мінрегіону України», – додала голова ОДА.

Також у нашій області є котельні, які забезпечують об'єкти охорони здоров'я, заклади соціальної сфери електрогенераторами. Послуги водопостачання в умовах обмеження електричної енергії в більшості населених пунктів можуть надаватися протягом 2-3 діб за рахунок створених запасів води у резервуарах.

 

Схожі матеріали за тегами: ОВА нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: