Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Як малий Грицько Україну рятував». У яслах-садку «Журавлик» відбулося свято до Міжнародного дня рідної мови (ФОТО)

Переглядів: 195

Свято до Міжнародного дня рідної мови відбулось у ЗДО (ясла-садок) «Журавлик». Вихованці читали вірші, співали народні і сучасні пісні про нашу рідну солов’їну.

В рамках заходу юні актори зі старшої групи «Дзвіночок» представили патріотичну виставу-казку «Як малий Грицько Україну рятував», інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. До речі, батько виконавця головної ролі, Олександра Кульбанського, збройно боронить країну від агресора. В ході дійства всі охочі донатили на ЗСУ.

В яслах-садочку завжди приділяли значну увагу національно-патріотичному вихованню. А з початком повномасштабного вторгнення росії ця робота посилилась. У закладі виховується 19 дітей, батьки яких є учасниками бойових дій; 11 дітей з числа ВПО; працює вихователь зі Слов’янська. 

Регулярно в «Журавлику» спільно з батьками організовуються акції на підтриму ЗСУ. В результаті однієї з них на зібрані кошти закупили дрон. Діти створюють малюнки, виготовляють обереги для наших Захисників і Захисниць.

Педагоги щодня планують різноманітні форми роботи з вихованцями: хвилина пам’яті, ігри, заняття, руханки, бесіди на патріотичну тематику. Неодноразово воїни, батьки вихованців, були почесними гостями на заходах, святах і розвагах.

До дня народження Лесі Українки у садочку зараз готують ще одну виставу – «Лісову казку». Задіють вихованців уже з іншої групи. Планують знову допомогати ЗСУ, повідомила директорка ЗДО (ясла-садок) «Журавлик» Вікторія Токар.

 

Схожі матеріали за тегами: Міжнародний день рідної мови

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: