Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Юнак, позбавлений батьківського піклування, отримав ключі від власного помешкання в Долині (ФОТО)

Переглядів: 238

Приємна подія 5 листопада відбулася в райдержадміністрації. Голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець вручила документи та ключі від квартири Валентину Ковалевичу. Хлопець з дитинства був позбавлений батьківського піклування і не був забезпечений житлом. З 2010 року він перебував на квартирному обліку в Долині.

Квартиру для Валентина придбали за кошти субвенції з державного бюджету на суму 361 243 грн, які надійшли минулого року і були перераховані на спеціальний рахунок. Кошти  мали бути використані на придбання житлового приміщення протягом одного року з дня зарахування  на спеціальний рахунок, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської РДА.

Однокімнатну квартиру площею 34,4 кв. м придбали в Долині. Обирати житло дітям, позбавленим батьківського піклування, допомагає спеціальна комісія. Спеціалісти складають акт-обстеження житлового приміщення, що планують придбати. Стан придбаної квартири добрий, вона забезпечена всім необхідним для комфортного проживання.

В цьому заході також взяли участь працівники служби у справах дітей Калуської райдержадміністрації.

Вітаючи їх з Днем працівника соціальної сфери, Жанна Табанець зазначила: «Завдяки спільним зусиллям ми маємо робити добрі справи і надавати допомогу сім’ям та дітям, які найбільше потребують нашої підтримки та турботи. Питання підвищення рівня життя населення, а особливо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування є одним із пріоритетних завдань і нашої держави, і районної влади».

Валентину Ковалевичу 21 рік. На вручення ключа від квартири він приїхав зі своєю дівчиною. Тому голова райдержадміністрації Жанна Табанець побажала молодим людям створити міцну сім’ю, і щоб їхні діти мали батьківське тепло, опіку та мали щасливе дитинство.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: