Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

З обласного бюджету Прикарпаття на потреби Сил оборони вже виділили 110 млн гривень

Переглядів: 254

На засіданні сесії Івано-Франківської обласної ради депутати вчергове поповнили дві програми військового спрямування (Програми шефської допомоги Збройним силам України і Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи) майже на 20 млн гривень.

Загальна сума коштів спрямованих з обласного бюджету вже становить 110 млн гривень. Про це під час засідання сесії повідомив очільник депутатського корпусу Олександр Сич, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на blitz.if.ua.

«Якщо врахувати передані такими ж рішеннями обласної ради на військові цілі матеріальні ресурси (автомобілі швидкої допомоги, лісоматеріали тощо), то цей показник може наближатися до 80% і більше «військового» ПДФО, яке надходить в обласний бюджет. Хочу акцентувати, що з обласного бюджету виділяємо на потреби військових найбільший відсоток в області від всіх отримувачів «військового» ПДФО. Хоча надходження до нас одне з найменших», – акцентував голова обласної ради.

Своєю чергою начальниця департаменту фінансів ОДА Ірина Мацькевич уточнила, що зі 185 млн, які поступили за 9 місяців перевиконання за рахунок зарплати військовослужбовців, на військові потреби спрямували вже 110 млн. 

Як зауважив Олександр Сич, це питання розглядали в закритому режимі на бюджетній комісії.

«Коли звучали цифри, скільки на допомогу ЗСУ спрямовують громади, які найбільше отримують «військового» ПДФО, то ці цифри соромно було слухати», – підсумував голова облради. 

Схожі матеріали за тегами: Сили оборони обласний бюджет

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: