Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

З Прикарпаття до війська додатково призвуть 60 чоловік

Переглядів: 870

З Прикарпаття до війська додатково призвуть 60 чоловік

27 листопада в облдержадміністрації відбулося засідання обласної призовної комісії. Йшлося про виконання рішення Уряду, яким збільшено чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу до Збройних сил України восени на 2000 осіб.

Участь у роботі комісії взяли заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, військовий комісар Івано-Франківського військового комісаріату полковник Володимир Ярмошук та голови районних і міських призовних комісій, повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та комунікацій з громадськістю ОДА

З Прикарпаття додатково будуть призвані 60 чоловік. Це дозволить підвищити обороноздатність держави щодо забезпечення належної охорони та оборони арсеналів, баз, складів ЗСУ, на яких зберігаються вибухонебезпечні засоби.

Як зазначив Володимир Ярмошук, на сьогодні Івано-Франківська область виконала планове завдання з відправки юнаків для проходження строкової військової служби у Збройних силах та інших військових формуваннях.

355 новобранців відбули до навчальних центрів, де кілька місяців опановуватимуть основи військової справи і нові спеціальності, після чого продовжать службу у стройових військових частинах. Строковики не служитимуть у районах проведення антитерористичної операції.

На нараді призовним комісіям районів і міст області довели додаткові завдання і терміни їх виконання.

Нагадаємо, що відповідно до указу президента з 1 жовтня до 1 грудня в Україні йде призов на строкову військову службу.

Як раніше повідомляв «Калуш ФМ» військовий комісар Калуського об’єднаного міського військового комісаріату Андрій Павлишин, наш військкомат має призвати 35 призовників і 7 офіцерів запасу.

Проте, яка для Калущини нова рознарядка, наразі невідомо.

Схожі матеріали за тегами: Призов Прикарпаття строковики

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: