19 грудня до Івано-Франківського відділу поліції надійшло повідомлення від лікаря Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні про те, що до них з тілесними ушкодженнями доставлено 17-річну мешканку Верховинського району.
Слідчо-оперативної група, яка виїхала на місце події, з’ясувала, що близько 19.20 на Вічевому майдані в обласному центрі під час урочистого відкриття ялинки із застосуванням піротехнічної продукції була травмована 17-річна студентка. Із одного «піротехнічного фонтана» вилетіла його частина та влучила в дівчину, спричинивши їй тілесні ушкодження у вигляді забоїв головного мозку, м’яких тканин голови, травматичного шоку.
Потерпілу доставили до лікувального закладу, повідомляє сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.
Відомості за цим фактом внесені до ЄРДР за ч.1 ст. 272 ( порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України. Проводиться слідство.