Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Заборона виїзду за межі України спонукала жителя Калуського району сплатити 180 тисяч гривень аліментів

Переглядів: 324

На виконанні у Калуському відділі державної виконавчої служби у Калуському районі Івано-Франківської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з квітня 2005 року перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів з боржника на користь стягувача на утримання сина.

Боржник сплачував аліменти несистематично. У зв’язку із наявною заборгованістю державний виконавець виніс постанову про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві: виїзду за межі України, керування транспортним засобам, полювання, користування зброєю та наклав арешт на майно боржника, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

Найбільш дієвим засобом впливу виявилось обмеження у праві виїзду за межі України, що і спонукало боржника сплатити заборгованість у сумі 179 586,55 грн, штраф у сумі 71 315,15 грн та виконавчий збір 17 958,70 грн.

Громадянам нагадують, що в Україні працює Єдиний реєстр боржників. Відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону України «Про виконавче провадження», Єдиний реєстр боржників — це систематизована база даних про боржників, що є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження та ведеться з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов'язання боржників та запобігання відчуженню боржниками майна. Відомості про боржників, включені до Єдиного реєстру боржників, є відкритими та розміщуються на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України.

До переліку боржників потрапляють особи, які мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад 3 місяці.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Прикарпатець аліменти сплата

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: