Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

5:0. Верхнянська «Blago-Юність» розгромила надвірнянський «Бескид»

Переглядів: 293

Учора на «Blago-арені» пройщов поєдинок 5-го туру обласного чемпіонату з футболу. У домашньому матчі «Blago-Юність» розгромила надвірнянський «Бескид» з рахунком 5:0.

Верхнянці розпочали зустріч одразу із високого темпу, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на ФК Blago-Юність Верхня-ІФ. Вже на 2-ій хвилині гри гострий момент був у Мордаса, а на 7-ій хвилині удар у площину воріт провів Москалик, проте безрезультатно.

До середини тайму «Blago-Юність» продовжувала чинити тиск на ворота суперника й шукати свої моменти, зокрема чудову нагоду відкривати рахунок у матчі мав і Герин, котрий, на щастя для кіпера «Бескиду», пробив вище воріт, а потім цілив й у площину, та знову без результату.

На 27-ій хвилині хороший момент був і в Романчука, та поперечина завадила вразити ворота суперника, однак той не зупинився і вже на 33-ій хвилині відкрив нарешті рахунок у матчі й вивів «Blago-Юність» уперед.

Під кінець тайму швидка контратака наших футболістів знову засмутила команду суперника: на 43-ій хвилині матчу у воротах «Бескиду» відзначився Мордас (асист Долотко).

У другому таймі «Blago-Юність» продовжила свою впевнену гру й на 58-ій хвилині матчу забили у ворота опонентів 3-го круглого, автором якого став Роман Москалик з передачі Долотка, а на 66-ій хвилині рахунок до розгромного довів Іван Легкий.

До кінця зустрічі у господарів поля було ще безліч хороших і гострих моментів, одним із яких скористався й наш капітан Канюк, який розстріляв ворота кіпера Барабанова на 84-ій хвилині матчу й довів рахунок до фінальних 5:0.