Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Blago-Юність» розписала мирову нічию з «Гардою» – 1:1

Переглядів: 236

На «Blago-арені» відбувся центральний матч 10-го туру чемпіонату області з футболу.

Верхнянська «Blago-Юність» у домашньому поєдинку чемпіонату розписала мирову нічию з калуською «Гардою» – 1:1.

Перший тайм калуського «дербі» розпочався й проходив доволі активно, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на ФК Blago-Юність Верхня-ІФ. У команд було декілька гострих моментів й нагод відкривати рахунок у матчі, надто у «Blago-Юності», котрі двічі – на 5-ій і 33-ій хвилинах матчу розписувалися у воротах суперника, та, на жаль, боковий суддя двічі підіймав прапорець.

Чудову нагоду мали й гравці «Гарди» на 35-ій хвилині зустрічі, однак стійка врятувала верхнянців від пропущеного «круглого», а на 42-ій хвилині штрафний удар «потягнув» кіпер.

Проте, на останніх хвилинах першої половини зустрічі «Гарді» все ж таки вдалося відкрити рахунок у матчі, успішно реалізувавши одинадцятиметровий.

У другому таймі гра набирала ще більше «градусів», адже поєдинок є принциповим для обох команд. «Гарда», маючи перевагу, намагалася її збільшити, натомість «Blago-Юність» хотіли відігратись, що їм і вдалося на 56-ій хвилині зустрічі, заробивши й реалізувавши пенальті. Автором голу став Мордас.

Через декілька хвилин футболісти «Blago-Юності» могли вириватися вперед, та цьому завадив знову скасований гол з офсайда.

До кінця зустрічі команди голів уже не забивали й обидві заробили по одному заліковому пункту, розписавши нічию – 1:1.