Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуські плавці здобули у Коломиї 14 медалей на дев‘ятьох

Переглядів: 207

У Коломиї відбувся традиційний щорічний турнір з плавання «Карпатська осінь». На нього прибули близько 290 учасників зі всієї України.

Команда спортсменів, які займаються на відділенні плавання ДЮСШ «Сокіл», показали гарні результати і сильний характер, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

«Наша команда складалася із 23 юних спортсменів. Із них шестеро – уперше їхали на змагання, бо почали займатися плаванням тільки з початку цього навчального року. Це для них був цінний досвід, де вони змогли подолати хвилювання і гідно виступити, – розповідає тренерка відділення плавання ДЮСШ «Сокіл» Катерина Долаврук. – Змагалися на дистанціях 50, 100, 200 метрів комплексом, а також в естафеті 4х50 вільним стилем. Як тренер, я дуже задоволена результатами, які демонструють юні плавці. Не зважаючи на складну минулу зиму, ми зберегли високий рівень».

В естафетному плаванні старші і молодші калуські плавці посіли високе 4-е місце, здобувши низку медалей.