Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Легіон» розгромно програв херсонському «Дніпру», пропустивши 11 шайб

Переглядів: 273

Хокейний клуб «Легіон» зіграв заключний матч регулярного чемпіонату України з хокею.

У неділю, 5 березня, калуська команда зіграла матч проти хокейного клубу «Дніпро» з міста Херсона. За стартові шість хвилин дніпряни двічі вразили ворота «Легіону», інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Фіртку. Вже на першій хвилині рахунок відкрив Руслан Борисенко. А на шостій хвилині Дмитро Кобильник подвоїв перевагу херсонських «щук».

«Легіон» доволі швидко скоротив відставання. На сьомій хвилині Сірченко завдав кидка із синьої лінії, а Кривоножкін зміг підставити ключку та відзначитися голом.

За п'ять хвилин до кінця першого періоду дніпряни відновили паритет у дві шайби. Целогородцев – автор третього голу. А ще через дві хвилини рахунок став 4:1, автором закинутої шайби став Бородай.

Саме за такого рахунку завершився перший період матчу.

На жаль, у другому періоді калуський «Легіон» посипався та пропустив п'ять шайб. У третій 20-хвилинці «Дніпро» закинули ще двічі та здобули підсумкову розгромну перемогу із рахунком 11:1.

Це була заключна гра регулярного чемпіонату України для калуської команди. «Легіон» зайняв четверту сходинку та зіграє в плей-оф. Суперником прикарпатської команди буде хокейний клуб «Кременчук».

Перший матч відбудеться у місті Кременчук у понеділок, 13 березня.

Схожі матеріали за тегами: «Легіон» «Дніпро» хокей чемпіонат України