Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Переможцем Кубка Калуша з футзалу серед аматорських команд сезону 2021-2022 рр. став ФК «Підгірки»

Переглядів: 273

Відбувся фінальний матч Кубка Калуша з футзалу серед аматорських команд сезону 2021-2022 рр., присвячений пам’яті Юрія Тепчука – по-справжньому неперевершене спортивне дійство.

Багато хто з людей запитує: а для чого під час війни ці турніри? Так, футбол – це видовище, видовище для вболівальників. А сьогодні ще й один з шляхів інформативної війни, донесення до мешканців світу про війну в Україні, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку Калуського міського голови Андрія Найди. Пригадайте матч між «Шахтарем» і «Олімпіакосом» в Афінах, що відбувся в квітні цього року. Тоді 176 іграшок убитих дітей розмістили на 176 кріслах трибуни. Це показало європейцям, який жах творить росія в Україні. Це був сильний доказ тому, що від війни в жодному разі не можна втомлюватись, і що ми потребуємо підтримки.

А наші футбольні турніри теж дуже важливі, адже це спосіб зібрати благодійні кошти на підтримку нашим ЗСУ. Так, в країні економіка сильно просіла, і тому кожна гривня, задонатена в наше ЗСУ, наближає нас до Перемоги. І фінал сезону 21/22 – не виняток.

Учасниками цих футбольних змагань були 30 команд. З них 23 – з Калуської громади. А у фіналі зустрілися дві найсильніші команди – ФК «Підгірки» та ФК Долинської громади. Перемогу здобули гравці з ФК «Підгірки».

Увесь турнір відбувся за підтримки народного депутата Едуарда Прощука та міської ради.

Сьогоднішній володар кубка отримав нові футбольні форми, господарі – ДЮСШ «Сокіл» – м’ячі та сітку.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: