Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші відбувся конкурс на розміщення торгових кіосків і павільйонів

Переглядів: 321

13 серпня у Калуші відбувся комерційний конкурс на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

На конкурс було виставлено три об’єкти: кіоск загальною площею до 12 кв. м на вул. Б. Хмельницького біля буд. №19 та два павільйони загальною площею до 30 кв. м на вул. Височанка біля автобусної зупинки і на вул. Рубчака біля буд. № 3-5.

Проте заяви надійшли лише на кіоск на вул. Б. Хмельницького і павільйон на вул. Рубчака. На кожен об’єкт було по два претенденти. По першому торгів не було, тому переможцем визнали підприємця, який запропонував більшу суму за право оренди. Мінімальна ставка становила 70 тис. гривень. Підприємець вказав 70 тис. 150 гривень.

За право на розміщення павільйону на вул. Рубчака претенденти позмагалися, зробивши один крок. При мінімальній ставці в 40 тис. гривень право оренди продали за 50 тис. гривень.

Перший заступник міського голови Галина Романко привітала переможців і побажала їм прибуткової підприємницької діяльності. Вона також наголосила, що і кіоск, і павільйон повинні відповідати розробленим архітипам і не перевищувати вказану площу.

Як повідомив головний архітектор Роман Кузик, сплатити задекларовану суму підприємці повинні впродовж трьох днів. Відтак вони зобов’язані виготовити паспорт прив’язки і укласти договір оренди конструктивними елементами благоустрою міста з управлінням комунальної власності. Переможець конкурсу також зобов’язаний встановити тимчасову споруду протягом 6 місяців з моменту укладення договору, в іншому випадку паспорт прив’язки тимчасової споруди анулюється, а кошти за право оренди окремих конструктивних елементів  та за участь у конкурсі переможцю не повертаються.

Схожі матеріали за тегами: Калуш конкурс право оренди кіоск

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: