Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Верхні відкрили поліцейську станцію (ФОТО)

Переглядів: 525

7 листопада у селі Верхня відбулося відкриття поліцейської станції. Завдяки спільним зусиллям місцевої поліції та місцевої громади стало можливим її створення та відкриття.

Урочисто відкрили станцію заступник начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Роман Пицків, керівництво Калуського відділу поліції, депутат обласної ради та представники органів місцевого самоврядування, Також на заходи прийшли мешканці села, повідомляє поліція Івано-Франківської області.

 «Ці станції дають змогу дільничному знаходитися безпосередньо на місці і здійснювати прийом громадян щоденно в межах населеного пункту, ОТГ. Людям не потрібно буде їхати в райцентри, у відділи чи у відділення поліції зі своїми проблемами, а прямо йти до поліцейського», - зазначив заступник начальник обласної поліції Роман Пицків.

Тут поліцейські обслуговуватимуть територію з 12 населених пунктів, зокрема села Верхня, Збора, Завадка, Довгий Войнилів, Станькова, Негівці, Іванкова, Вилки, Гуменів, Кулинка, Степанівка та Болохів. На вказаній території проживають близько 11 300 громадян.

На станції буде двоє дільничних офіцерів поліції. Поліцейські працюватимуть в приміщенні сільської ради.

Станція обладнана комп’ютерною технікою, створені комфортні умови для спілкування громадян зі своїм дільничним, розміщено інформаційні стенди.

Додамо, що відкриття таких поліцейських станцій - це крок до зміни системи взаємовідносин між громадою та поліцією.

Схожі матеріали за тегами: Верхня поліцейська станція відкриття

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: