Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

9-класникам при вступі буде потрібна ID-картка, - МОН

Переглядів: 1209

Учням, які планують вступати 2018-го на молодшого спеціаліста на основі 9 класів, потрібно заздалегідь потурбуватися про отримання паспорта в формі ID-картки.

Про це нагадав директор Департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров, йдеться на сторінці МОН.

Відповідно до Умов прийому, вступникам на молодшого спеціаліста на базі 9 класів під час подання заяви на вступ необхідно пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу, та подати його копію.

«Таким документом є паспорт у вигляді ID-картки, який видається громадянам України з 14-річного віку. Тому буде потрібно для вступу на основі 9 класів подавати саме таку ID-картку. І ми дуже просимо заздалегідь потурбуватися про її замовлення та отримання. Адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті вступники, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2018 року», – зазначив Олег Шаров.

Нагадуємо також, що прийом заяв на молодшого спеціаліста для вступників на базі 9 класів почнеться 2 липня і триватиме до 14 липня 2018 року. Такі вступники подаватимуть заяви в паперовій формі. Водночас вступники на базі 11 класів подаватимуть документи виключно в електронній формі.

Схожі матеріали за тегами: навчання учні вступ картка

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: