Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Безвізом з Євросоюзом скористалися майже 500 тисяч українців

Переглядів: 262

Найбільш популярний маршрут для поїздок пролягає через українсько-польський кордон.

Безвізовим режимом з Європейським союзом вже скористалися 490 тисяч громадян України. Загалом з червня 2017 року до країн ЄС виїжджали 17,6 млн українців, з них 4,2 млн осіб за біометричними паспортами. Більшість громадян обирали авіаційні пункти пропуску, найменше відвідують ЄС морським шляхом.

Як повідомляє Державна прикордонна служба, найбільш популярний маршрут для поїздок пролягає через українсько-польський кордон, найменш - через пункти пропуску на кордоні зі Словаччиною, інформує "ДТ".

"Безвізовий режим з країнами Європейського союзу значно спрощує процес перетину державного кордону для українців. Деякий "ажіотаж" серед охочих безперешкодно подорожувати спостерігався у перші місяці дії безвізу - в середньому прикордонники оформляли до 80 тисяч українців за місяць. У листопаді минулого року цей показник становив 32,5 тисячі осіб, а вже з початку квітня цього року - близько 26 тисяч громадян України", - йдеться в повідомленні.

Нагадаэмо, що дія безвізового режиму ЄС з Україною, яким можуть скористатися власники біометричних паспортів, почалася з 11 червня 2017 року. Державна міграційна служба України минулого року видала громадянам країни 4 мільйони біометричних паспортів.

Схожі матеріали за тегами: Безвіз українці

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: