Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

До серпня села отримають комп’ютеризовані відділення «Укрпошти»

Переглядів: 338

Керівництво ПАТ «Укрпошта» планує до кінця 1 півріччя 2018 року створити комп’ютеризовані відділення поштового зв’язку в кожному селі України з населенням понад 2 тисячі осіб.

Про це заявив в.о. генерального директора «Укрпошти» Ігор Смілянський, передає «Укрінформ».

«За нашими підрахунками, лише 12-14 мільйонів мають доступ до послуг «Укрпошти». Півтора року тому лише 20% наших відділень (ми маємо 11,5 тисяч відділень) мали комп’ютери.

На сьогодні ми поставили перед собою завдання - до кінця 1 півріччя, а по суті, ми починаємо у березні, комп'ютеризувати всі села України, де мешкає більш ніж дві тисячі населення», - підкреслив Смілянський.

«Тобто кожне таке село отримає комп’ютеризоване відділення «Укрпошти», що дасть можливість день у день приймати платежі-перекази та надавати людям усі сучасні послуги», - пояснив він.

«Цей проект стосуватиметься й заміни старих машин автопарку «Укрпошти». Для сільських населених пунктів, де проживає менше двох тисяч осіб, запроваджуватимуть пересувні відділення», - додав Смілянський.

«Працюватиме команда з трьох людей: оператор буде в сільраді приймати платежі, а водій із листоношею проїжджатимуть селом і розвозитимуть пенсії, газети, посилки. Таким чином, ми осучаснимо пошту та створимо кращі умови праці для листонош», - зазначив в.о. генерального директора «Укрпошти».

«До того ж, ми зможемо забезпечити якість надання послуг: кожна автівка оснащена GPS і ми зможемо відслідковувати їх пересування, моніторити», - уточнив він.

За прогнозами Смілянського, повністю комп’ютеризувати Україну вдасться за два-три роки.

Як відомо, ПАТ «Укрпошта» продемонструвала автомобілі нового автопарку - 30 машин кур’єрської доставки, а також магістральні вантажівки, авто міжміських і районних сполучень.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Укрпошта села комп'ютеризація

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: