Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Гройсман закликав Насалика вимести «смотрящих» з шахт

Переглядів: 902

Володимир Гройсман зажадав від міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика «вимести мітлою смотрящих» з державних вугледобувних підприємств.

Про це прем’єр-міністр заявив на засіданні уряду, інформує «Економічна правда».

«У приватному видобутку вже все нормально. А в державному - ні. Чому? Тому що паразитують «наглядачі». Так давайте ми будемо займатися тим, щоб знайти фінанси і допомогти», - заявив Гройсман.

«А Ви з іншого боку - беріть мітлу і вимітайте «смотрящих». І все стане на свої місця. Я дуже прошу, Ігор Степанович, вичислити і запобігти. Скільки б ми не наповнювали чашу, якщо вона не буде герметичною - то з неї щось завжди буде пропадати», - сказав прем’єр.

Гройсман додав, що ненормальна ситуація, коли уряд щорічно виділяє мільярди на вугільну галузь, але нічого не змінюється.

Державний вугільний сектор в минулому році отримав 2,5 млрд грн збитків від виробництва вугілля, які частково були покриті з бюджетної підтримки в 1,2 млрд грн.

У 2015 році при збитках в 2,5 млрд грн бюджетна підтримка становила 1,372 млрд грн, а ще роком раніше при збитках в 5 млрд грн підтримка досягала 4,1 млрд грн.

Відзначимо, що «смотрящим» за державними шахтами називають бізнесмена Віталія Кропачева.

 

Схожі матеріали за тегами: Гройсман Насалик шахти смотрящіє

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: