Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуські борчині Тетяна Кіт і Ірина Чихрадзе увійшли до нового борцівського календаря (ФОТО)

Переглядів: 1699

Вже традиційно наприкінці року Федерація жіночої боротьби готує для всіх вболівальників спортивної боротьби календар на наступний рік.

Цього разу в об’єктив камер потрапила жіноча збірна. Героїнями календаря стали наші найвідоміші борчині, чемпіонки світу, Європи, призерки найпрестижніших змагань в світі: Юлія Ткач, Алла Черкасова, Оксана Лівач, Ірина Чихрадзе, Ірина Гусяк, Тетяна Кіт, Аліна Бережна, Аліна Акобія, Анастасія Шустова, Ірина Коляденко, Аліна Рудницька та Ілона Прокопевнюк, повідомляє Асоціація спортивної боротьби України.

 Але разом з дорослими титулованими спортсменками в 2020 році матимемо змогу познайомитись з юними борчинями, котрі роблять лише перші кроки на килимі. На зйомки до Олімпійського центру в Конча-Заспі завітали спортсменки 9-12 років з кожної області України.

Знімальний майданчик, як і спортивна арена об’єднав разом дівчат зі Сходу та Заходу, Півдня та Півночі нашої країни, адже для спорту немає кордонів. Саме тому проект отримав назву «Спорт Єднає Україну»

–  Вільної боротьбою займаються в усіх містах України, великих та маленьких. Ідея була в тому, щоб продемонструвати, як спорт єднає різні регіони країни, – розповідає очільниця «Sport&Business площадка» організатор проекту Євгенія Павлова. – Всі учасниці дуже задоволені. Особливо діти отримали багато нових вражень. Для них цікавим досвідом стала не лише фотозйомка, але й екскурсія на Олімпійську базу, знайомство з відомими борчинями. Тепер після зустрічі з чемпіонками світу та Європи, дівчатка краще усвідомили чого вони прагнуть і найголовніше переконались, що всього можна досягнути власною працею. Гадаю це буде відмінним стимулом для майбутніх звершень.

В організації зйомок допомагало агентство «Moroz Event». Над образами дівчат працювала стиліст журналів Pink та XXL Олена Отаманенко, а фотографом виступила її колега по глянцю Катерина Клім, backstage взяла на себе Марія Лівач, сестра Оксани Лівач! За візаж відповідали професіонали школи візажистів Ірини Петренко «Ідеальна краса».

Презентація календаря відбудеться з 4 по 6 грудня в Броварах на Кубку України, а потім календар «Спорт Єднає Україну» буде розповсюджений по обласним Федераціям та спортивних школах.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: