Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуський ЦНАП зареєстрував 8668 вимушено переселених осіб, з яких 109 – з Маріуполя

Переглядів: 717

У центрі надання адміністративних послуг у Калуській громаді продовжується робота щодо отримання статусу та оформлення допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Станом на 18 квітня у Калуській громаді працівники ЦНАП та його віддалених робочих місць в 11 старостинських округах зареєстрували 8668 вимушено переселених осіб (з них 109 людей з Маріуполя старших 2 років), 1270 – зняли з обліку як таких, хто вже змінив місце тимчасовового проживання, повідомив міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

З 1 квітня сформовано та видано 1328 довідок ВПО, прийнято й внесено в ПК «Соціальна громада» 1022 заяви на виплату допомоги ВПО.

«Слід зазначити, що минулих вихідних програмний комплекс «Соціальна громада» працював належним чином. Вдалося сформувати 195 довідок ВПО, внести 233 заяви на оформлення допомоги. Сьогодні, через збої в роботі програми, успіхи були значно скромніші. Відтак, протягом дня зареєстровано тільки 18 внутрішньо переміщених осіб, таку ж кількість зареєстрували заяв», – зазначає міський голова.

З наступної середи уряд анонсував початок роботи програми для ВПО через додаток «Дія». У Калуській громаді сподіваються, що все піде за планом і статистика зареєстрованих вимушено переселених осіб значно покращиться, а люди матимуть змогу оперативно отримати статус ВПО.

Додаткову інформацію щодо отримання статусу та оформлення допомоги внутрішньо переміщеним особам можна дізнатись за телефоном (096) 331-93-25.

Схожі матеріали за тегами: Калуш ЦНАП ВПО реєстрація

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: