Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На польсько-українському кордоні запрацює новий пункт пропуску

Переглядів: 465

На українсько-польському кордоні майже завершене будівництво нового пункту пропуску «Нижанковичі – Мальховіце», через який будуть їздити легкові та вантажні автівки.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури, інформує «Калуш ФМ».

На українсько-польському кордоні майже завершене будівництво нового пункту пропуску «Нижанковичі – Мальховіце». Наразі триває облаштування ділянки дороги Нижанковичі – Дрогобич – Стрий, яка веде до пункту пропуску.

Новий пункт буде призначений для легкових автівок та вантажівок із загальною масою до 3,5 тонн. Відкриють його до кінця року. Спершу пропускатимуть лише порожні вантажівки, а згодом – інші транспортні засоби та пішоходів.

Очікується, що новий пункт пропуску дозволить суттєво розвантажити наявні пункти та прискорити вантажну та пасажирську логістику на українсько-польському кордоні.

Будівництво пункту «Нижанковичі – Мальховіце» було заморожене з 2007 року. Роботи відновили у 2022 році в межах проєкту «Відкритий кордон». У межах цього проєкту вже оновили та розширили пропускну спроможність пункту «Краківець – Корчова», а також знайшли, як зменшити черги на пункті «Ягодин – Дорогуськ».

Схожі матеріали за тегами: Поща Україна кордон пунк пропуску

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: