Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«НАШЕ ЗЛОТО»: FIЇNKA та ALYONA ALYONA презентують нову пісню (ВІДЕО)

Переглядів: 308

Після багатьох запитів від фанатів співачка FIЇNKA  та ALYONA ALYONA презентують спільну пісню, щоб вразити їх глибини душі.

FIЇNKA говорить: «Під кожним моїм відео можна прочитати комент: «шо це за мова?», «навчись нормально говорити», «а можна державною» і т.д. Біда в тім, шо величезна кількість людей тільки зараз знайомляться з тією самою державною і для них діалект звучить як іноземна.

Я вирішила підняти тему про те, шо наша мова дуже різна в кожному куточку України і розмовляти треба «літературною», інакше ти безграмотний – наративи совєтів. Дуже принижувались діалекти, але на них тримається наша жива мова. Саме так ми й індефікуємо регіони нашої країни. Це виключно наше і робить з нас українців.

Я запропонувала втілити цю ідею в трек з Альоною, оскільки вона артист, який ніколи не стоїть осторонь важливих тем і сама відрізняється прекрасним степовим говором з Кіровоградщини. Символічно, що цю пропозицію Альона прийняла саме в День рідної мови. А вже в день Конституції України, де чітко вказано, що державна мова України – українська, виходить наш спільний трек «Наше злото».

Офіційні платформи де можна почути нову пісню:

https://www.youtube.com/@Fiinka,

https://open.spotify.com/artist/13NAXNT9stnvGPXbkj7d9u?si=b2M0MEj7SR-lLkxq47fFWg,

https://music.apple.com/ua/artist/fiїnka/1484563942?l=uk.

Схожі матеріали за тегами: FIЇNKA ALYONA ALYONA «НАШЕ ЗЛОТО» презентація

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: