Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Що робить українців щасливими – дослідження

Переглядів: 651

Що для вас є щастя? Таке просте і водночас глибоке питання. Для кожного воно різне, однак, для більшості українців вбачається не в великих статках, не в новому айфоні, а в простих, земних речах.
Українська дослідницька компанія Gradus Research вирішила з’ясувати, чи є щасливі люди в нашій країні, в якому віці українці найбільш щасливі, хто щасливіший чоловіки або жінки, а також чи впливає регіон проживання на рівень щастя, повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на сайт nashamama.com.
Що робить українців щасливими:
– здоров’я своє та близьких (78%);
– грошова забезпеченість (65%);
– безпечну та мирне життя (51%);
– наявність (дітей, чоловіка/дружини) (47%);
– щастя близьких людей (46%).
Згідно з дослідженнями, в Україні більш щасливі жінки: вони оцінили свій рівень щастя на 6,2 бали, водночас чоловіки щасливі всього на 5,6 за 10-бальною шкалою.
Найщасливішими в Україні себе вважають люди у віці від 35 до 44 років, на другому місці –молоді люди – 18-24 роки і 25-34, на третьому місці – вікова категорія 45-54, а нещасливі – люди 55-60 років.
Найщасливіші люди в Україні живуть у північній частині країни, на другому місці – жителі Сходу, на третьому – люди, які живуть на Півдні, в Києві і Центрі, а найнещасніші – в західній частині.
Дослідження було проведено компанією Gradus методом заповнення анкети в мобільному додатку. Онлайн-панель Gradus відображає структуру населення міст з кількістю понад 50 000 жителів у віці 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту і регіону. В опитуванні брали участь 1000 респондентів.

Схожі матеріали за тегами: Щастя опитування

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: