Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Штрафи за порушення маскового режиму в світі сягають 7 тисяч євро

Переглядів: 777

В Україні мають намір штрафувати за відсутність маски в громадських місцях і транспорті – Верховна рада ухвалила відповідний закон, який чекає на підпис президента.

За словами міністра юстиції Дениса Малюськи, накладати штраф будуть поліцейські, представники СЕС або органів місцевого самоврядування одразу ж на місці. Розмір стягнення становитиме 170-255 гривень, в середньому це 6,3 євро, що небагато порівняно з іншими країнами, повідомляє «Слово і діло».

Менше, ніж в Україні штраф за відсутність маски тільки в Грузії – в середньому 5 євро. Відповідний закон місцевий парламент ухвалив ще влітку. Стало обов'язковим носити маску у закритих громадських місцях, транспорті й таксі. Якщо людина не може її носити за станом здоров'я, вона повинна отримати довідку. В середньому 17 євро штрафу загрожує за відсутність маски у Вірменії.

У Великій Британії у вересні посилили карантин через коронавірус, в тому числі, збільшили штрафи за порушення маскового режиму. Тепер за появу без маски в публічних місцях можна заплатити в середньому 3 тис. 583,5 євро (67-7100 євро). Їх повинні носити водії та пасажири таксі, співробітники магазинів, персонал і гості в готелях, співробітники і відвідувачі закладів сфери обслуговування. Якщо масковий режим був порушений шість разів, то загрожує вже штраф у розмірі 7,1 тис. євро.

Високі штрафи також в Польщі, середній розмір – 3 тис. 416 євро (від 112 до 6720 євро). Маски повинні носити в транспорті, магазинах, кінотеатрах, театрах і церквах. В середньому трохи більше 3 тис. євро доведеться заплатити за відсутність маски в Іспанії (від 100 до 6 тис. євро).

В інших європейських країнах штрафи за порушення маскового режиму більш демократичні, але як для України все ж високі: у Нідерландах в середньому 222,5 євро (95-350 євро), Бельгії – 250 євро, Німеччині – 275 євро (від 50 до 500 євро ), Португалії – 235 євро (120-350 євро), Швейцарії – 232 євро, Латвії – 30 євро (10-50 євро).

В Україні, нагадаємо, не штрафуватимуть за відсутність маски на вулицях. А, наприклад, в Туреччині засіб індивідуального захисту потрібно носити всюди: в закритих і відкритих громадських місцях, транспорті, на вулицях, в парках і пляжах. Інакше загрожує штраф, середній розмір якого 212 євро.

Схожі матеріали за тегами: Відсутність маски штрафи

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: