Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Сьогодні день пива: скільки літрів за рік випивають українці (ІНФОГРАФІКА)

Переглядів: 1566

У першу п'ятницю серпня щорічно відзначають Міжнародний день пива. Цьогоріч свято припало на 7 серпня.

День пива започаткували 2007-го у Каліфорнії. До 2011-го місцевий фестиваль переріс у міжнародне свято, повідомляє gazeta.ua

Пиво називають третім за популярністю напоєм у світі після води і чаю. Найбільше його п'ють в Чехії. На кожного жителя у середньому припадає по 156 л на рік. Друге місце займає Ірландія - 131 л, третє – Німеччина - 115 л. Середньостатистичний українець випиває близько 41 л в рік.

Загалом, в Україні працює 160 пивоварень. Водночас це переважно невеликі підприємства. У промислових масштабах напій виготовляють близько двох десятків пивоварень. У Німеччині, наприклад, таких нараховують 1,5 тис. підприємств.

Зі всього пива, яке продають в Україні, 1% - крафтовий напій. Його варять невеликі пивоварні, які експериментують зі смаками, технологіями та інгредієнтами. Щоб зацікавити покупців, виробники вигадують цікаві назви. Наприклад, пропонують спробувати пиво Кажан у келиху, Борщ зі сметаною, Зеник зі Львова, Обама Hope чи Putin Huilo. Таке пиво продають від 40 грн за пляшку об'ємом 0,33 л. Є пропозиції по 150 грн. У червні пляшка 0,5 л звичайного пива вітчизняного виробництва у середньому коштувала 17,58 грн, свідчать дані Держстату.

Щорічно українське сільське господарство на пивоварінні заробляє $200 млн. Вирощують близько 3,5 млн т ячменю пивоварних сортів. З них 1 млн т купують вітчизняні підприємства. Українське пиво поставляють у Білорусь, Молдову, Литву, Алжир, Ізраїль, Азербайджан, Китай. Також продають у деякі країни Євросоюзу.

У броварстві зайняті понад 10 тис. українців. Крім того, одне робоче місце в галузі пивоваріння створює в середньому 10 в суміжних галузях: 4 робочих місця – у сільському господарстві та логістиці, 5 – у сфері послуг, 1 – в роздрібній торгівлі.

Існує три основних види пива - ель, змішане і лагер. Ель варять з ячмінного солоду з використанням пивних дріжджів верхового бродіння. Буває світлий і темний. Нараховують 22 види елю. Лагер виготовляють з ячмінного солоду з використанням пивних дріжджів низового бродіння. Існує 12 видів. Змішане пиво - кисле і нефільтроване. Популярне у Західній Фландрії - регіоні Бельгії.

 

Схожі матеріали за тегами: День пива Україна пивоваріння

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: