Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Сьогодні міністр Насалик їхав на роботу велосипедом (ФОТО)

Переглядів: 1718

22 травня працівники Міненерговугілля на чолі з міністром Ігорем Насаликом урочисто відкрили велосипедний сезон.

До учасників приєдналися також велосипедисти НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo» та НАЕК "Енергоатом", повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Акцією «Прибути велосипедом на роботу» з ініціативи міністра Ігоря Насалика учасники велопробігу поставили за мету привернути увагу до важливості здорового способу життя, а також турботи про довкілля. Всього в зазначеній акції взяло участь 27 чоловік.

«Велосипед – це не лише сучасно і корисно для здоров’я, це також і економія енергоресурсів та особистий внесок кожного у забезпечення чистоти довкілля», - зазначив Ігор Насалик та висловив сподівання, що установи й організації міста також заохочуватимуть своїх співробітників пересуватися велосипедом та створять для цього необхідні умови.

Слід зазначити, що у дворі Міненерговугілля за сприяння профспілки обладнано паркувальний майданчик для велосипедів, а в приміщенні Міністерства - сучасні душові кабіни для тих, хто буде приїздити на роботу велосипедом.

«Здоровий спосіб життя повинен стати основою філософії кожного працівника. Велосипедисти на вулицях міста – ознака сучасної європейської столиці», - підкреслив міністр.

Схожі матеріали за тегами: Міністр Насалик велосипед

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: