Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Україна готується до впровадження «паспортів вакцинації», що дасть дозвіл на в’їзд до ЄС

Переглядів: 596

В уряді заявили, що готуються впровадити в Україні так звані «паспорти вакцинації», які підтверджують щеплення від коронавірусу і в найближчому майбутньому можуть стати «перепусткою» для в’їзду до ЄС.

Як повідомляє «Європейська правда», про це йдеться у комюніке Офісу президента України про зміст селекторної наради, що відбулася 5 травня.

 «Віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та міністр охорони здоров’я повідомили, що в Україні триває процес підготовки до впровадження «паспортів вакцинації та імунізації» відповідно до європейських стандартів», – зазначається у ньому.

Інших деталей наразі не повідомляють.

Нагадаємо, ЄС готується відкрити кордони для туристів, що були закриті понад рік, та дозволити в’їзд не лише з країн з кращою ситуацією, але й людей, які отримали повний захист однією з вакцин, дозволених у Євросоюзі.

ЄС вимагає, щоб інші країни оформлювали свої довідки про вакцинацію за тими самими вимогами, які діють для його паспортів. Передусім – щоби на них був QR-код, який вестиме в базу даних вакцинації та дозволить прикордоннику перевірити, чи справді турист отримав обидві дози вакцини і коли саме.

Зараз в Україні такої системи немає. Відповідно, щоб щеплені українці змогли скористатися відкриттям кордонів, її потрібно буде створити.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Україна паспорти вакцинації підготовка

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: