Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Українці обрали найкращу воєнну марку 2022 року

Переглядів: 227

Нею стала марка «Русскій воєнний корабль, іді…!»

З 13 до 20 лютого в соціальних мережах Укрпошти Facebook та Instagram та застосунку «Дія» тривало голосування за найкращу воєнну марку 2022 року. Було представлено 10 поштових марок, блоків, маркових аркушів, випущених Укрпоштою минулого року, що присвячені воєнній тематиці, інформує «Калуш ФМ». Зокрема: «Вільні. Незламні. Непереможні», «Доброго вечора, ми з України!», «Зброя Перемоги», «Кримський міст на біс!», «Переможного Нового року!», «Пес Патрон», «Русскій воєнний корабль, іді…!», «Слава Збройним Силам України!», «Українська Мрія», «Херсон – це Україна!».

За підсумками конкурсу найбільшу кількість голосів і, відповідно, звання «Найкращої воєнної поштової марки України 2022 року» отримала марка «Русскій воєнний корабль, іді…!». Про це повідомили в Telegram-каналі застосунку «Дія».  

Як зазначається, понад 638 тисяч українців узяли участь в опитуванні в застосунку «Дія», ще понад 10 тисяч людей проголосували на сторінках Укрпошти та гендиректора компанії Ігоря Смілянського в соцмережах.

Тож, результати наступні:

  1. «Русскій воєнний корабль, іді…!» – 197 814 голосів;
  2. «Вільні. Незламні. Непереможні» – 123 667 голосів;
  3. «Доброго вечора, ми з України!» – 97 629 голосів.

Довідково. Поштова марка «Русскій воєнний корабль, іді…!» – перша марка Укрпошти, введена в обіг 12 квітня 2022 року в умовах військового стану. Фраза українського прикордонника з острова Зміїний російському військовому на пропозицію здатися стала символічною відповіддю всієї України окупантам, які пішли війною проти нашої держави.

Поштовий блок «Вільні. Незламні. Непереможні» було презентовано до 31-ої річниці Незалежності України. До нього ввійшла марка з українським воїном та 6 ілюстрацій, що демонстрували перші 6 місяців великої 8-річної війни українського народу з окупантами.

Поштова марка «Доброго вечора, ми з України», приурочена до Дня Української Державності. Вона відтворює реальні події, які мали місце на Миколаївщині та інших регіонах, коли українські селяни без зброї забирали російську техніку, допомагаючи ЗСУ виборювати перемогу.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: