Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Українцям з 2019 року обіцяють безкоштовні аналізи та УЗД

Переглядів: 539

 Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман також додав, що з наступного року розпочнеться реформування системи екстреної медицини.

З 1 січня 2019 року аналізи і дослідження, на які пацієнтів направлятимуть сімейні лікарі, будуть безкоштовними.

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив під час засідання уряду, інформує УНІАН.

«Ні для кого не секрет, що медицина знаходиться сьогодні в дуже важкому стані. Але ми не опустили руки і почали системно змінювати умови, за яких люди почали отримувати нові можливості в системі охорони здоров’я», - зазначив Гройсман.

За його словами, у проекті держбюджету на 2019 рік передбачені кошти на те, щоб зробити медичні аналізи в лікарнях безкоштовними.

«Система вже почала змінюватись. Всім відома ситуація, коли людина приходить до лікарні, і їй треба заплатити за деякі медичні аналізи чи дослідження, наприклад, УЗД. Ми вже заклали кошти на наступний рік, і, коли парламент ухвалить рішення, то з 1 січня всі такі дослідження будуть безкоштовними. Єдина умова, що на це дослідження людину має направити сімейний лікар», - наголосив прем’єр.

Він додав, що ще одним нововведенням з наступного року стане реформування системи екстреної медицини.

«Ми закладаємо мільярд і будемо фінансувати це спільно з місцевими бюджетами, які в наступному році матимуть плюс 41 млрд грн. Новий транспорт, нова система фінансування та нова заробітна плата покладуть початок зміцненню системи екстреної медицини в Україні», - підкреслив Гройсман.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: