Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

В Україні знову хочуть встановити абонплату за газ

Переглядів: 1470

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг розгляне питання переходу українців на абонентську плату за розподіл газу. Про це йдеться в порядку денному Національної комісії, яке має відбутися четвертого серпня.

До порядку денного засідання включено одне питання, а саме: "Про внесення змін до деяких постанов Нацкомісії щодо додаткового захисту прав споживачів і переходу до принципу замовленої потужності".

Відтак якщо рішення буде прийнято то кожен споживач буде змушений щомісячно платити за розподіл газу фіксовану суму. Така сума залежатиме від максимальної пропускної здатності лічильника, незалежно від обсягів споживання. В той же час до ціни газу вже не буде входити вартість транспортування і розподілу.

Нагадаємо, 28 березня цього року Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг вирішила ввести в дію абонплату за розподіл газу. Втім, пізніше комісія повідомила, що має намір відстрочити введення абонентської плати за користування газовою інфраструктурою як мінімум на 3 місяці.

Схожі матеріали за тегами: газ тарифи

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: