Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Весняний призов: з Прикарпаття на строкову військову службу відправлять 435 призовників

Переглядів: 493

З 1 квітня на Прикарпатті розпочинається весняний призов на строкову військову службу у Збройні Сили та інші військові формування України у 2021 році.

Про це повідомляє Івано-Франківський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, інформує «Калуш ФМ».

З Івано-Франківської області для проходження строкової військової служби направлять 435 призовників.

З них 220 чоловік будуть проходити службу в Збройних Силах України (Сухопутні війська – 107; Повітряні сили – 46; Військово-морські сили – 12; Частини центрального підпорядкування - 55).

215 осіб будуть проходити строкову військову службу в інших військових формуваннях: Національній гвардії України – 125; Державній прикордонній службі – 70; Державній спеціальній службі транспорту – 20.

На призовні дільниці викликаються громадяни України віком від 18 до 27 років. Термін проходження строкової служби для осіб з вищою освітою – 12 місяців, без вищої освіти – 18 місяців.

Весняний призов проводиться в умовах карантинних обмежень, викликаних пандемією «COVID-19». Всім призовникам проведуть тестування на виявлення «COVID-19» на безоплатній основі. Тестування буде здійснюватися за допомогою експрес-тесту Коронавірус (SARS-CoV-2) антиген. Антиген-тест за 15 хвилин визначає наявність в організмі людини коронавірусу шляхом виявлення антигена. Вже у військовій частині призовники пройдуть двотижневий карантин.

Всі призовники, які будуть призвані під час весняного призову 2021 року, прямують до військових частин, з яких будуть направлені для здобуття кваліфікаційної підготовки протягом 2-3 місяців в навчальні центри, після чого повертаються для подальшого проходження військової служби у військові частини.

Під час цьогорічного весняного призову добровільне проходження військової служби юнакам від 18 до 20 років, як минулого року, не передбачено. Призовний вік громадян визначено ст.15 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу».

Якщо громадянин, який призваний на військову строкову службу був офіційно працевлаштований, за ним зберігається місце праці на весь термін проходження військової служби та середньомісячний заробіток.

Наголошуємо, що призовники не залучаються до виконання бойових завдань в операції Об'єднаних сил. Призовники проходять військову службу в пунктах постійної дислокації військових частин.

Схожі матеріали за тегами: Призов строковики зменшення весна

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: