Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Про нас

 

 «Радіо Калуш 107,4 FM»

 

Назву радіостанції вибрано не випадково, адже таким чином ми маємо можливість підкреслити, що працюємо для людей, які живуть та працюють у нашому місті

Початком діяльності ТзОВ «ТРК «Калуш» можна вважати 21 травня 2008 року, коли нами було отримано свідоцтво про державну реєстрацію. Згодом Національною Радою було оголошено конкурс на право мовлення, в якому ТзОВ «ТРК «Калуш» вибороло право на мовлення на частоті 107.4 МГц. Це сталося 2 липня 2009 року.

Сьогодні колектив радіо «Калуш FM» налічує 4-х фахових радіоведучих, 2-х журналістів, 3-х менеджерів з продажу реклами та інших професіоналів. Завдяки наполегливій праці нашої команди ми маємо можливість забезпечити якісне цілодобове мовлення.

Передавач на частоті 107,4 МГц, потужністю 30 Вт та антена, що розташована на вежі концерну РРТ, дають можливість слухати програми радіостанції на території Калуша та Калуського району, а також частково Галицького, Жидачівського та Рожнятівського районів.

Радіо «Калуш FM», отримавши ліцензію на мовлення 31 серпня 2009 року, уже 5 жовтня 2009 року розпочало мовлення  і першим вийшло в ефір у FM діапазоні в нашому місті, впевнено утримуючи лідируючі позиції в місті Калуші. Радіо «Калуш» слухають люди різних соціальних прошарків населення віком від 16 до 60 років і старші. Серед них – бізнесмени та підприємці, службовці, студенти, домогосподарки та інші.

Формат радіостанції «Калуш FM»

 

Радіо «Калуш FM» сьогодні працює у форматі AC (Adult Contemporary) & CHR (Contemporary Hit Radio). Для своєї роботи ми використовуємо цифрову продакшн-студію для запису рекламних спотів, музичних заставок та іншої необхідної ефірної продукції. В ефірі радіо «Калуш FM» на 85% транслюється музика, решта – інформаційні матеріали  та реклама. Серед музичних композицій переважають хіти української  естради – як молоді виконавці, так і авторитетні артисти. Велику увагу приділяємо музичним творам сучасної зарубіжної  естради і так звані «Хіти-80-х та 90-х». Цільова аудиторія – від 20 до 60 років.

CHR (Contemporary Hit Radio) – формат, зорієнтований на музику, яка є найпопулярнішою на даний момент (аудиторія від 18 до 40 років). Як правило, в ефірі відбувається ритмічний і частий повтор найпопулярніших композицій і швидка ротація хітів упродовж певного часового періоду, наприклад тижня. Основною метою цього формату є формування у слухачів гарного настрою. Відповідно до програмної концепції радіостанції в ефірі радіо «Калуш FM» постійно з’являються нові програми: 

– 25 січня 2010 року в ефірі прозвучав перший випуск новин власного виробництва.
– 22 лютого 2010 року – день виходу в ефір першої інформаційно-розважальної програми. Нею стала програма «Techno-NEWS» (новини техніки та електроніки). Автором та ведучим програми став відомий у Калуші та за його межами DJ ZICK.

Радіо «Калуш FM» і надалі  динамічно наповнює ефір якісними цікавими передачами, музичними творами, конкурсами та акціями для задоволення вподобань наших слухачів.

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: