Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Реклама

Переваги реклами на радіо                       РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА РАДІО   

СЛУХАТИ КАЛУШ FM У ПЛЕЄРІ

Одним з найефективніших і вдалих способів заявити про себе, свою компанію, продукцію чи послуги, заслужено визнана реклама на радіо. Розміщення реклами на радіо має багато переваг, не скористатися якими було б вкрай непередбачливо.

Одною з основних переваг, якими володіє реклама на радіо, є її доступність для потенційного споживача. Поміркуйте самі, радіо слухають в дорозі, протягом робочого дня, ефіри звучать в магазинах і транспорті, під час відпочинку і просто при бажанні створити ненав'язливий фон для будь-якого заняття. При цьому реклама на радіо не вимагає від слухача ніяких зусиль. І, сам того не помічаючи, він сприймає всю інформацію, однією з складових якої є реклама. Розміщення реклами на радіо – це порівняно доступний, але дуже ефективний спосіб зробити продукцію чи послуги – потрібною, а ім'я – відомим.

Тільки на радіо Ви зможете поставити в ефір свою рекламу протягом 48 годин. Реклама на радіо здатна впливати не тільки на слух споживача, вона підключає його фантазію. Реклама на радіо, час і періодичність виходу якої підібрані правильно, працює не гірше за візуального носія інформації, а часто розміщення реклами на радіо навіть перевершує його по значущості.

Враховуючи відсутність у регіоні радіомовлення нами було направлено листа №2 від 5 червня 2008 р. на ім'я голови Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення з проханням прорахувати радіочастоти для м. Калуш. Національною Радою було оголошено конкурс на право мовлення, за результатами якого 2 липня 2009 року ТзОВ «ТРК «Калуш» виборола право на мовлення на частоті 107.4 МГц.

На даний час радіо Калуш FM лунає з радіоприймачів у м. Калуші та Калуському районі, а також частково у Рожнятівському, Долинському, Жидачівському та Галицькому районах. Наша радіостанція є першою на теренах Калущини, що забезпечує широку аудиторію слухачів. Багато клієнтів вже оцінили наш рівень. Хочете приєднатися до їх числа і залишити своїх конкурентів далеко позаду?

Тоді реклама на радіо – це саме те, що Вам потрібно!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: