Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Кавовий» бізнес у Калуші має попит, а «газетний» - занепадає

Переглядів: 856

4 січня у Калуші відбувся комерційний конкурс на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, зокрема для здійснення торгівлі кавою та пресою.

Як повідомив «Калуш ФМ» начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський, на конкурс було представлено 11 об’єктів: 3 об’єкти на здійснення торгівлі кавою і 8 – друкованою продукцією. Документи надійшли на 8 об’єктів від 22 претендентів.

На три об’єкти, зокрема, на встановлення пересувних палаток для торгівлі пресою на вул. Пушкіна біля будинку №2-а та на проспекті Лесі Українки біля будинків №1 і №19, охочих не було. Начальник управління каже, що попит на торгівлю пресою зменшується через інтернет-ресурси.

Варто зазначити, що цього разу на оренду місць ажіотажу не було. Три об’єкти для торгівлі пресою на вул. Б. Хмельницького та два на вул. Дзвонарській були здані в оренду за 520-530 гривень при базовій ставці 500 гривень. Загалом на них було по два претенденти.

Щодо оренди місць для «кавових стаканчиків» на вул. Б. Хмельницького біля будинку №30, пр. Лесі Українки біля будинку №1 та на вул. Дзвонарській білябудинку №5, то за неї підприємці запропонували від 5100 гривень до 5150 гривень при базовій ціні 5000 гривень. Тут на кожен об’єкт було по чотири претенденти.

Прикметно, що рік тому на аналогічному конкурсі за місце під «стаканчик» на пр. Лесі Українки один із претендентів зголосився викласти 17 тисяч гривень, а на вул. Б. Хмельницького 12 тисяч 550 гривень.

У результаті, цього разу від учасників конкурсу, яких визнали переможцями, у бюджет міста надійшло 18 тисяч 30 гривень. Окрім того, учасники конкурсу сплатили 1870гривень за участь у торгах.

Договір оренди, як і раніше, діятиме рік, а відтак відбудеться новий конкурс. Проте, за словами Юрія Соколовського, цього разу право оренди виграли ті ж самі підприємці.

Тепер переможці конкурсу укладуть угоди оренди конструктивних елементів благоустрою з Фондом комунальної власності територіальної громади Калуша і щомісячно сплачуватимуть орендну плату.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: