Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Онлайн-запис у міській поліклініці Калуша запустили в тестовому режимі. На повну він запрацює з 15 грудня

Переглядів: 7285

З 1 грудня у Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги в тестовому режимі запустили онлайн-запис на прийом до лікарів установи. Наразі в процесі роботи цієї системи ще виникають збої, проте до 15 грудня вони будуть усунені.

За словами головного лікаря Калуського міського центру надання первинної медико-санітарної допомоги Михайла Гаврилишина, з реєстратури запис йде добре, а ось із комп’ютерів користувачів ще не до кінця відпрацьований. Проте через кілька днів спеціалісти фірми «УкрМедСофт», які займаються питаннями електронного запису, всі проблемні моменти вирішать.

При цьому головний лікар додає, що додаткових коштів міська поліклініка на програмне забезпечення не використовує, оскільки ця програма встановлена у закладі ще три роки тому і тепер лише модернізується. Але для стабільної роботи електронної системи у цьому закладі і всіх його філіях необхідний сервер. На його закупівлю міська рада виділяє 150 тис. гривень.

Записатися на прийом до лікаря на точний час можна буде через сайт Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги kmp.if.ua. Для зручності пацієнтів буде розроблена і покрокова інструкція онлайн-запису.

Керівництво міського центру ПМСД пропонує калушанам завчасно записуватись на прийом до лікарів. Це допоможе уникнути черг під кабінетами, зекономить час пацієнта і водночас забезпечить раціональне використання часу лікаря.

При цьому Михайло Гаврилишин наголошує, що основним місце роботи лікаря є кабінет і просить калушан виважено підходити до викликів лікаря на дім. Нагадаємо, що відповідно до вказівок міністерства охорони здоров’я, лікар не повинен ходити на виклики або ж самостійно визначати доцільність відвідування пацієнта на дому.

Окрім онлайн-запису, записатися на прийом до лікаря можна і через реєстратуру.

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: