Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші пройшла триденна велошкола для дітей та всіх бажаючих

Переглядів: 737

29 жовтня у Калуші  закінчилась триденна велошкола.

Вона розпочалась у минулу суботу в центрі громадських ініціатив "Вільний простір". В перший день учасники велошколи прослухали теоретичну частину від тренера з Івано-Франквська  Олександра Вектора. Потім калушани відпрацьовували почуте на практиці на площі Героїів.

Пропонуємо переглянути короткі відео з велошколи.


Тут коротко про вибір велосипеда для міста


Тут тренер вело школи Олександр розповідає про правильну посадку, рушання, маневрування, тормозіння, долання бордюр та перемикання передач


Тут зовсім коротко про велозамки


А на цьому відео калушани практикуються у їзді на велосипеді на площі Героїв

 

В неділю франківських тренерів було уже двоє. Спершу Олександр Вектор та Андрій Медвідь говорили про поведінку на дорозі, а потім усі вирушили на велопікнік. Діти та дорослі проїхались велоколоною з площі Героїв у ліс неподалік мотокросу.

А в понеділок Андрій Медвідь розказав про проїзд перехресть. Також з калушанами своїм досвідом мандрівок на велосипеді поділився місцевий підприємець та велолюбитель Володимир Іваницький.

Першу у Калуші велошколу організували мешканці міста: Оксана та Зорян Пілянські, Тетяна Кіндюх, Володимир Тимків, Леся Мартиненко, Тетяна Будзан та інші.

Печивом для солодких перерв учасників забезпечив Назар Волощак. Інші витрати (зокрема - гонорари тренерам) покрили з депутатських фондів Святослава Федоришина та Володимира Тимківа. 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: