Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші з 25 травня курсуватиме транспорт, а з 1 червня запрацюють садки

Переглядів: 5206

З 22 травня в Україні стартував другий етап виходу з карантину. Проте обмежувальні заходи скасовуються за принципом адаптивності, тобто в залежності від ситуації на місцях.

Тож сьогодні у Калуші на засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняли ряд рішень, зокрема про проведення спортивних і релігійних заходів, запуск громадського транспорту та відкриття дитячих садочків.

Відповідно у місті з 22 травня дозволено:

- проведення спортивних заходів до 50 осіб і без глядачів;

- проведення релігійних заходів - не більше 1 особи на 10 метрів квадратних;

- діяльність готелів (без функціонування ресторанів).

Що стосується громадського транспорту, то він відновить роботу з 25 травня.

Йдеться про міські і приміські пасажирські перевезення. Серед основних вимог: наявності у пасажирів масок і кількість людей у транспорті не повинна перевищувати кількість сидячих місць.

Дошкільні заклади освіти міста відкриють з 1-го червня. Працюватимуть вони за визначеними Урядом правилами.

За словами заступника міського голови Калуша Любові Максимович, планують відкрити всі садочки. До 1 червня якраз працюватимуть над тим, щоб забезпечити дотримання передбачених заходів на час карантину.

Всі діти, які йтимуть в садок, повинні мати довідки про стан здоров’я від сімейного лікаря чи педіатра. Тож батькам необхідно звернутися у поліклінічні заклади. Проблем із отриманням довідок не буде, запевнив заступник головного лікаря Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Богдан Семаньків.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: