Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Акція закінчилася. Рейси за маршрутом №7 «Центр – Шахта» перевізник відновив

Переглядів: 925

У Калуші перевізник відмовився обслуговувати маршрут до Шахти через погану дорогу. Проте рейси він не здійснював лише 15 березня, а з 16-го роботу на маршруті відновив.

Як повідомляло «Калуш ФМ», перевізник, тобто ТзОВ «Автотранспортна Асоціація» (директор – Юрій Мутовін),  який обслуговує маршрут №7 «Центр – Шахта», розмістив в автобусі оголошення про припинення з 15 березня рейсів через поганий стан дороги. І цього дня автобуси перевізника на маршрут справді не виїхали.

Проте, як зазначила заступник міського голови Руслана Вайда, управління економічного розвитку міста забезпечило 15 березня перевезення пасажирів за маршрутом №7 згідно з графіком.  Автобус надав інший перевізник і перебоїв у здійсненні рейсів на Шахту не було.

Водночас Руслана Вайда зауважила, що відмова від обслуговування рейсу №7 – це спланована акція перевізника і певних політичних сил. Цю думку підтверджує той факт, що цього дня в управління телефонували громадяни і запитували, чому не їдуть автобуси на Шахту. Тобто це були планові дзвінки. Ці люди, які навіть не хотіли представитися, не знали, що перевезення здійснюються.

При цьому посадовець додає, що після того, як перевізник вивісив в автобусах дане оголошення, його запевняли, що дорогу в цьому напрямку незабаром почнуть ремонтувати, але він не захотів дослухатися.

- У місті ремонт доріг ще не розпочинали ніде, оскільки цього не дозволяв робити температурний режим, - каже Руслана Вайда. - Тільки зійшов сніг, а на вихідні знову обіцяють похолодання і хурделиці. Проте ремонтні роботи дороги на Шахту вчора таки розпочали.

Водночас заступник міського голови наголосила, що на перевізника 15 березня склали 5 актів про невиконання умов угоди і ознайомили його з ними. Ще один день нездійснення рейсів на цьому напрямку означав розірвання з ТзОВ «Автотранспортна Асоціація» угоди по всьому пакету перевезень. А обслуговує він не лише цей маршрут, а й інші. Та оскільки рейси перевізник з 16 березня відновив, угода наразі залишається в силі.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: