Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Через вчорашню зливу підтопило будинковолодіння у Підгірках і розмило дороги у Вістові

Переглядів: 645

Сьогодні, 28 липня, відбулося засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій і техногенно-екологічної безпеки, на розгляд якого винесли питання щодо збитків, завданих черговою зливою у Підгірках і Вістові.

Як повідомив заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Олег Тарбєєв, інтенсивні дощі, які пройшли 27 липня, спричинили підняття рівня води у Млинівці та водовідвідних каналах і затоплення будинковолодінь у мікрорайоні Підгірок. Зокрема йдеться про вулиці Івано-Франківська, Підгорецька, Височана, Коперника, Братів Козаків, Данила Галицького, Врубеля, Старицького. Також через вихід з берегів Млинівки нанесло намулу і сміття на дороги.

На ранок 28 липня до міськради надійшло 10 звернень від жителів Підгірок з приводу затоплення. Тож робочі групи розпочали обхід територій і вже склали 12 актів.

Відповідні служби розпочали розчищення каналів, мостів, доріг та відкачування води із житлових будинків і домогосподарств.  В одному з будинків вода сягала понад 30 сантиметрів вище рівня підлоги.

Наробила шкоди злива і у Вістові. Тут, за словами в. о. старости Василя Хомича, частково розмило дорожнє покриття 9 комунальних вулиць та підтопило один житловий будинок. Відповідно у селі впродовж дня працює техніка і до вечора проїзд на цих вулицях буде відновлений.

Постраждали від дощу також два будинковолодіння у Студінці, проте вода там зійшла сама.

У результаті комісія прийняла рішення про створення робочої групи для встановлення підтоплених будинковолодінь. Також будуть обстежуватися дороги і продовжиться робота з прочистки і поглиблення водовідвідних каналів та відкачування води.

 

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: