Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

День міста: оркестри, селфі-зона і концертний зал з медового тіста (ФОТО)

Переглядів: 680

14 липня з нагоди святкування Дня міста Калуша на Площі Героїв калушанам і гостям дарували свою творчість духові оркестри.

Зокрема, до Калуша приїхали «Львівські фанфари» (художній керівник та диригент Андріяна Леськів) та група мажореток «Феєрія» (хореограф Віра Лещишин), естрадно-духовий оркестр «Буковина» Чернівецької обласної філармонії ім. Дмитра Гнатюка (художній керівник та головний диригент заслужений керівник культури України Георгій Новаковський), переможець багатьох конкурсів духової музики, муніципальний духовий оркестр з Бурштина (керівник Василь Кузів).

Окрім того, виступав калуський зразковий духовий  оркестр «Золоті сурми» (керівник та диригент Іван Шалата) і ансамбль мажореток (хореограф Ольга Квецько).

Родзинкою площі стала також селфі-зона «Я люблю Калуш», банерні фотоколажі «Зазирнім у минулість» та концертний зал з медового тіста від Калуської фабрики «Родина».

На кулінарний шедевр, який по формі і кольорах відповідає справжньому концертному залу, витратили близько 100 кілограмів меду. Важив він 500 кілограмів.

За словами заступника міського голови Руслани Вайди, медовий концертний зал - це реклама як пам’ятки архітектури Калуша, так і наших виробників.

«Ми також хочемо нагадати, що Калуш у минулому році виграв 10-мільйонний грант на реконструкцію концертного залу. Тож впродовж двох років за кошти Євросоюзу ця пам’ятка буде реконструйована», - зазначила Руслана Вайда.

Кулінарний шедевр не розрізали. Він був як експонат на одній із локацій на площі Героїв.

Проте калушан і гостей міста пригощали медовими пряниками, кавою і морозивом.

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: