Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Дорогу до кладовища у Підгірках таки відремонтують

Переглядів: 449

Дорогу від церкви Стрітення Господнього до кладовища у Підгірках, яка була пошкоджена під час сильного дощу 28 липня, однозначно відремонтують.

Про це «Калуш ФМ» повідомила перший заступник міського голови Калуша Галина Романко.

Нагадаємо, що 11 липня робоча група щодо ліквідації наслідків негоди виїхала на місце і провела обстеження дороги від церкви Стрітення Господнього до кладовища в житловому масиві Підгірки.

Після обстеження розробили пропозиції. Зокрема, КП «Калушавтодор» відновити орієнтовно 100 м асфальтного покриття дороги, облаштувати водовідвідну канаву вздовж дороги від початку кладовища до природного потоку поблизу церкви, прочистити трубу, якою відведено дощові води у потік до ЦРЛ, а також прочистити р. Млинівку під мостом по вул. Івано-Франківській поблизу ЗОШ №8.

Як зазначила Галина Романко, комісія сформувала перелік пропозицій щодо ліквідації наслідків негоди і недопущення їх у майбутньому та подала на розгляд міського голови. Відтак управління з питань надзвичайних ситуацій,  УЖКГ, державна служба з надзвичайних ситуацій, «Калушавтодор», «Водотеплосервіс» до 10 серпня повинні подати орієнтовну вартість робіт, які необхідно першочергово виконати у зв’язку з підтопленнями у Підгірках, на Височанці й інших мікрорайонах, а також вказати терміни їх виконання.

- Тоді ми будемо бачити, скільки необхідно виділити коштів. Є роботи, які «Калушавтодор» виконує в межах свого поточного фінансування, проте такі, як ремонт дороги до кладовища та багато інших, потребують капітальних видатків, - зауважила перший заступник. – Рішення про їх виділення прийматиме виконком.

При цьому Галина Романко зазначила, що комісія виїжджала на кожне звернення громадян, а їх було близько 90, щоб оцінити збитки, завдані проливними дощами. Звернення розділили на три групи: підтоплення городів; підтоплення підвалів і гаражів та підтоплення будинків. Тим городянам, які звернулися, міська рада частково відшкодує завдані збитки. На це із бюджету планують виділити близько 200 тис. грн.

- Міський голова особисто був на місцях підтоплень, і допомогти тим, хто постраждав,- це  його особиста ініціатива, - зауважила Галина Романко.

Рішення щодо коштів і термінів виконання робіт буде прийняте за засіданні виконавчого комітету у серпні.

Звернула увагу посадовець і на те, що підтоплення нерідко виникають через людський фактор. Жителі позакидали фоси, самочинно здійснюють відвід зливних канав, чим створюють проблеми і для себе, і для сусідів.

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: