Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Графік виготовлення генплану Калуша змінився. Депутати передбачили додаткове фінансування

Переглядів: 951

31 січня депутати  Калуської міської ради затвердили Програму розроблення генерального плану м. Калуша на 2019-2020 роки.

Як уже інформувало «Калуш ФМ», Калуш живе за генпланом радянських часів, який був затверджений у 1979 році. У 2015 році була розпочата третя спроба розробки нового генплану. Впродовж двох з половиною років велися підготовчі роботи до генплану. Зокрема, була виготовлена топогеодезична карта міста, гірничо-геологічне обгрунтування та карта гірничо-геологічних обмежень. Відтак у вересні 2017-го відбувся аукціон, відповідно до якого переможцем на виконання генплану Калуша визнали ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування» (м. Київ). Це підприємство погодилось розробити генплан за 610 тис. гривень. У жовтні міська рада підписала угоду, відповідно до якої на виготовлення генплану виконавцю дали рік часу. І хоча рік уже минув, нового генплану Калуш поки що не має.

Як пояснив на сесії головний архітектор міста Роман Кузик, місто профінансувало виготовлення генплану на 460 тис. гривень. Тепер залишилося виконати останній розділ - розробку інженерно-технічних заходів на мирний і особливий період, за що заплатять 150 тис. гривень із раніше передбачених.

Проте у вересні минулого року були внесені зміни до законодавства і тепер до генплану необхідно ще розробити стратегічну екологічну оцінку впливу на навколишнє середовище. Тож на виготовлення цієї документації на поточний рік додатково передбачили 230 тис. гривень.

Після завершення цих робіт генплан повинен пройти державну експертизу.

Окрім того, на 2020 рік за програмою також передбачено 850 тис. гривень на виготовлення схеми зонування території, яка деталізує по кварталах житлові, виробничі і громадські зони. Ці кошти були закладені і в попередній програмі, їх просто перенесли у зв’язку зі зміною графіка.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: