Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Громадська ініціатива. Облаштування рекреаційної зони «Сосновий бір» у Підгірках

Переглядів: 2247

Калушанка Тетяна Будзан подала на конкурс громадських проектів Бюджету участі проект облаштування у сосновому лісі у Підгірках рекреаційної зони «Сосновий бір».

Вона зазначає, що в цьому сосновому лісі калушани часто проводять час з рідними та відпочивають на природі. Тож у своєму проекті авторка пропонує обладнати тут 8 місць відпочинку, де встановити столи, мангали, облаштувати мініігровий майданчик для дітлахів, а також місце для збору сміття, туалети.

Бюджет проекту - 399 тисяч гривень. За розрахунком калушанки, у 134 тисячі гривень обійдуться  вісім альтанок, столи та лавки, 65 тисяч гривень необхідно на ігровий майданчик, 60 тисяч гривень – на облаштування доріжок, 44 тисячі гривень – на вісім мурованих мангалів з накриттям.

На переконання автора проекту, облаштування рекреаційної зони «Сосновий бір» дозволить покращити здоров’я калушан і створить умови для якісного відпочинку, адже одночасно тут зможе відпочивати близько 120 людей.

Додамо, що голосування за громадські проекти триватиме з 1 по 21 вересня. Підтримати ініціативу калушанки можуть всі бажаючі.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: