Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Громадян, які уклали декларації з лікарями міської поліклініки, просять надати оригінали документів для електронних скан-копій

Переглядів: 3591

З 1 квітня Міністерство охорони здоров’я оголосило про початок підписної кампанії, проте трохи змінило правила гри, зокрема, форму подачі декларацій. Тепер вимагають електронні скан-копії оригіналів паспорта та ідентифікаційного коду.

Як повідомив головний лікар Калуського міського центру медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин, раніше йшлося лише про паперові скани документів, а тепер вони потрібні в електронному варіанті. Тому адміністрація закладу просить громадян, які вже заповнили декларації на обслуговування з лікарями міської поліклініки, прийти з оригіналами документів -  паспорта та ідентифікаційного коду, і відсканувати їх.

Сканування документів проводиться працівниками закладу у дві зміни. У міській поліклініці на вул. Б. Хмельницького скан-копії роблять у кабінеті на першому поверсі біля вантажопасажирського ліфта, у філії дитячої поліклініки на вул. Будівельників,3 – у кабінеті завідувача відділу, а на Дзвонарській, 5 –  у реєстратурі. Для сканування документів поліклініка має три сканери, а кожна філія по сканеру.

Якщо йдеться про декларацію на обслуговування дитини, то батькам необхідно мати оригінали паспорта (одного з батьків), ідентифікаційний код дитини та свідоцтво про народження дитини, а опікунам ще і оригінал посвідчення про опікунство.

Михайло Гаврилишин також зазначив, що на даний час в установі формують реєстр декларацій в електронному вигляді, де ідентифікація людини здійснюється за персональним ідентифікаційним кодом. 532 декларації вже оцифровані і підписані по-новому, тобто з електронними сканами. А в паперовому варіанті декларації на обслуговування в терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів центру подала 51 тисяча громадян.

При цьому керівник наголошує, що підписна кампанія триває і декларації з лікарем можна укласти незалежно від місця реєстрації.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: