Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуш оголосив тендер на виготовлення генплану

Переглядів: 1682

На головний містобудівний документ у бюджеті на цей рік передбачили 1 млн 200 тис. грн. Наразі тендер на розробку генплану вже оголошений і триває прийом пропозицій.

Як повідомляло «Калуш ФМ», 27 липня депутати Калуської міськради дали дозвіл на розробку генплану міста, передбачивши на його виготовлення 1 млн 200 тис. грн.

Відповідно 8 серпня відбулося засідання тендерного комітету, на якому розглянули і затвердили тендерну документацію на закупівлю послуг з розроблення генплану.

За словами начальника відділу у справах архітектури та містобудівної діяльності  Калуської міської ради – головного архітектора Романа Кузика, того ж дня відповідне оголошення розмістили на сайті Держзакупівель. Наразі до 20 серпня триває період пропозицій і оскаржень та до 24 серпня прийом пропозицій.

Тендер оголошено на 1 млн 200 тис. грн. На розробку генплану дається рік з часу підписання договору.

Тож про наступний етап, зокрема, виготовлення схеми зонування території з планом червоних ліній, вартість якої близько 850 тис. грн, та історико-архітектурного опорного плану, який коштує 100 тис. грн, мова йтиме вже наступного року.

Нагадаємо, що європейський Калуш живе за генпланом радянських часів, який був затверджений у 1979 році. За роки незалежності місто робило кілька спроб розробити новий генплан або ж оновити старий, проте вони не знаходили логічного завершення. То грошей бракувало, то доброї волі. У 2015 році була розпочата третя спроба, яка триває й досі.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: