Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калушанам презентували «Слово правди» Василя Ганущака (ФОТО)

Переглядів: 284

У Калуській центральній бібліотеці ім. Тараса Шевченка відбулася презентація книги «Василь Ганущак. Слово правди». Книга видана завдяки проєкту Калуського міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта»  та фінансової підтримки Калуської міської ради. Упорядкувала книгу дружина Василя Ганущака, поетка, просвітянка, членкиня ГО «Калуської міської філії Союзу українок» Валентина Корнійчук, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на ЦБ.

До книги відомого калуського поета, перекладача, журналіста, члена НСПУ, лауреата премії імені В. Стефаника Василя Ганущака «Слово Правди» увійшла в основному публіцистика, що висвітлює події з 70-их років минулого століття до перших років 21-го століття. Для Василя Ганущака прагнення до правди та справедливості – життєве кредо. Правдолюбом був з дитинства. Безкомпромісність, принциповість у питаннях історії України, української мови, державотворення, літератури, культури, мистецтва – це засади його життя та діяльності. Книга складається з восьми розділів: «З лабетів брехні і облуди», «Події», «Про свободу совісті», «Літературно-мистецька вітальня», «За чисте мови джерело», «Серед книг», «Вернісаж», «В гостях у Мельпомени». Назви свідчать про тематику матеріалів, уміщених у цих розділах. У новій книзі «Слово правди» автор постає як талановитий журналіст, автор злободенних публіцистичних статей, як громадянин із державницьким мисленням, патріот, людина унікальних знань широкого діапазону.

Модерувала захід заслужена вчителька України, членкиня НСПУ, громадська діячка Оксана Тебешевська. Аналізуючи опубліковане в книзі, було зачитано багато Василевих текстів на злободенні теми. Згадали Василя Ганущака та висловили свою думку про книгу присутні на презентації голова Калуського міськрайонного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» Леся Кирилович, калуський поет та просвітянин Іван Ткачик, калуський письменник, член НСПУ Дмитро Іванців, активний громадський діяч Євген Гірник та багато інші.

Про що б не писав Василь Ганущак, він завжди дотримувався критеріїв: правда в житті та суспільстві, утвердження державності, реальної незалежності та демократії в Україні, інтелектуальне і культурне відродження нації, висока моральність кожної особистості. Його публікації дуже актуальні і сьогодні. Він володів майже пророчим умінням передбачити розвиток подій, умів застерегти від безвідповідальності кроків у суспільно-політичному житті.

Книга Василя Ганущака «Слово правди» буде цікавою широкому колу читачів якраз тим, що спонукає до роздумів, до осмислення уроків історії, до духовного та морального очищення, вчить бути справжнім патріотом України.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: